Jump to content

Güvenlik birimlerine destek olalım, ön cam filmlerini sökelim!


misafir
 Share

Önerilen İletiler

Karayollari kanunlarinda olmayan bir yasak icin Devletin tum kurumlarindan uyarilar gelmeye devam ediyor. Cam filmi konusu gundemi cok fazla mesgul ettigi icin yeni bir gundem konusu arayanlar bugun gece itibari ile gecerli olacak Akaryakit zamlari ni gundeme getirdi. Askerimiz ile Polisimiz ile birlikteyiz. Askerimizin ve kolluk kuvvetlerinin terorle olan bu mucadelesine destek olmak isteriz.

Fakat bu teror tehdidi bugun veya bir hafta once gundeme gelmedi 40 yildir bir teror belasi ile hem halk olarak hem kolluk kuvvetleri hemde devlet olarak mucadele ediyoruz ve etmeye devam edecegiz. 2016 yilinda sorun yok cam filmi kullanilabilir denilip bir yil dolmadan uyarisiz ikazsiz tum cam Filmi uygulanmis araclara cezalarin kesilmesi bizleri rahatsiz ettigi gibi halk olarak kendimizide salak yerine konulmus hissettik tepkimiz bhnadir. 
Teror kknularinda Devletimizin ve kolluk guclerinin yaninda olmak adina Öncam filmlerini sokuyoruz ancak diger cam filmletimize ve artik cuzdanlarimiza dokunulsun istemiyoruz. 
#arabamadokunma
#seviyoruzbuhayati
#camfilmiyasakolmamali

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturmalı veya giriş yapmalısın.

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu siteyi kullanarak, Kullanım Şartlarını kabul edersiniz.