Jump to content

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor

 1. Daha eskiler
 2. Misafir

  Pedal Commander deneyimlerim

  Men dating men participation love, consistency, and the beauty of relationships in their own incomparable way. https://hentai0day.com/videos/4579/it-has-to-be-you-mom/ In a superb that embraces diversity and inclusivity, same-sex relationships have found their place. Men who fixture men sail the joys and challenges of building substantial connections based on authenticity and reciprocal understanding. They hallow enjoyment from while overcoming societal expectations, stereotypes, and discrimination. https://hentai0day.com/videos/25245/hotties-class-waiting-for-cock-3d-hentai-sex/ Communication and emotional intimacy play a essential role in their relationships, fostering reliability and deepening their bond. As society progresses close to justice, it is noted to distinguish and compliments the angel shared between men dating men, embracing their together experiences and contributions to the tapestry of anthropoid connections.
 3. Misafir

  Pedal Commander deneyimlerim

  Men dating men savoir faire tenderness, connecting, and the beauty of relationships in their own unique way. https://thetranny.com/search/free-trany-pornfemboy/ In a everyone that embraces range and inclusivity, same-sex relationships have organize their place. Men who date men navigate the joys and challenges of erection meaningful connections based on authenticity and mutual understanding. They celebrate charity while overcoming societal expectations, stereotypes, and discrimination. https://thetranny.com/search/futa-daki/ Communication and stirring intimacy disport oneself a crucial role in their relationships, fostering positiveness and deepening their bond. As people progresses towards conformity, it is important to acknowledge and particular the love shared between men dating men, embracing their unique experiences and contributions to the tapestry of kind-hearted connections.
 4. Yönetici

  Pedal Commander deneyimlerim

  Konuyla alakalı ciddi iddialarda bulunmuşsunuz gördüğüm kadarıyla, umuyoruz ki firma temsilcilerinden bir yanıt gelir. Teknik anlamda bilgi sahibi misiniz yoksa deneyimlediniz mi bilmiyorum ama bir temsilci arkadaşımızın ithamlarınıza yanıt vermesi keyifli olabilir.
 5. Umitt

  Pedal Commander deneyimlerim

  Yıl 2024 olmuş hala bu tarz merdiven altı cihazlara ümit bağlayan insanlara şaşırıyorum. Resmen radyonun düğmesine tek tek basarak ses arttırmak yerine, tek basışta birden fazla ses arttıran bir cihaz. Hiçbir fiziksel etkisi veya katkısı mevcut değil. Arkadaş eskiden 300-400 liraya satılırdı, orjinal alman versiyonu vardı Pedalbox isminde, Racechip vardı vs. O zamanlar alman malı diye çıktı Pedal Commander, sonra türk malı dendi, menşei ve adres belli değil, ostimde merdiven altı üretimde bir ürün için sosyal medyada bir dünya markası dendi de dendi. Allah var o zamanlar sosyal medya baya iyi çalışıyordu ki kendi açıklarını görsellerle kapatabiliyorlardı. Ama telefon konuşmalarında üretim tesisi soruyorduk yanıt yoktu, Almanya'da nerede üretiliyor diyorduk yanıt yoktu, Türkiye'de nerede üretiliyor dedik yine yanıt yoktu.. Hatta satış temsilcileri telefonu yüzüne kapatıyor, satış müdürü bile telefonda bilgi isteyince kızıp azarlıyordu :) Şimdi ise 10.000 lira civarı bir rakamdan, aynı maliyetlerle üretilen cihazı göz göre göre araca zarar verme ihtimaline göz yumarak gariban avuntusu olarak bu fiyattan satmaya çalışmak.. Tam Türk işi. 1 metre kablo, bir anakart, 2 plastik kalıp, 2 etiket ve membran baskı, maliyet 300 lira. Yazık. Aracınıza yazılım yaptırın, çip taktırın demiyorum bakın doğru anlamanızı isterim, işe yarar gibi yapan bir cihaza bu yatırımı yapmayın, bu hareket doğru değil maalesef.
 1. Daha fazla aktivite göster


×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu siteyi kullanarak, Kullanım Şartlarını kabul edersiniz.