Jump to content
  • 0

2-3 ay önce aracımı toprak bir yolda altını sürttüm.

Misafir Cemal
 Share

Soru

• Misafir

Selam arkadaşlar. 2-3 ay önce aracımı toprak bir yolda altını sürttüm. Bu sürtme çok fazla olmadığı için önemsemedim. Sonrasında başka bir sebepten servise gittim. Neyse işim halloldu. Fakat araç teslim edileceği zaman, " aracın altını vurmuşsunuz, bundan haberiniz var mı" dediler. Bende " evet ama çok önemsenecek bir sürtme değildi" dedim. Bu sürtme esnasında alt koruma hafif bir şekilde katlanmış. Ön plastik panel ve korumanın değişebileceğini söylediler. Bakıp öyle karar vereceğiz dediler, belki panel değişmeden kurtarabiliriz dediler. Bu durum başına gelen oldu mu? Yani azıcık bir sürtme ile bu denli nasıl olabiliyor. Alt koruma ön panelle ilişkiliymiş. Ne düşünüyorsunuz??? Tamir olursa 2 gün araç kalır, panel değişirse 5 gün kalır diyorlar.. Servis adı Uçar.. Bana bu süre saçma geldi. Bu kadarcık bir sürtme ile yok panel, yok alt koruma zarar görüyor. En ufak altını sürttüğümüzde her seferinde bu mu olacak? Bu durum canımı çok sıktı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu soruya 1 cevap geldi

Önerilen İletiler

• 0

Aracın markası nedir? altı vurmayla paneliniz hasar alabilir evet. Plastik ise paneliniz üzerindeki ağırlıkla hasar alma ihtimali çok daha yüksek. Ama aracın altını vurmak önemsiz bişey değildir. Karter, yağ süzgeci modele göre pompa.. hasar vermiş olabilirsiniz. Telafisi mümkün olmayan sorunlara sebep olabilir. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturmalı veya giriş yapmalısın.

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

• Bize katılmak ister misin?

Seni de aramızda görmek isteriz!

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu siteyi kullanarak, Kullanım Şartlarını kabul edersiniz.