Jump to content

Yönetici
 Share

Önerilen İletiler

  • Ev Sahibi

Ticaret Bölümü forumu ellerinde satmak istedikleri ürün olan kullanıcılara sağlanmış bir imkandir. Bu forumun TİCARİ amaçla kullanılması ve firmaların buraya bir pazar muamelesi yapması panonun kuruluş amacına ters düşmekte ve ikinci el ürün satmak isteyen kullanıcıları zor durumda bırakmaktadır.

İlaninizin içeriği ile ilgili bilgiyi KONU satırında belirtmeniz daha kısa sürede hedefinize ulaşmanızı sağlar. "Kelepir" yada "Buraya bakın" gibi belirsiz başlıkları olan ilanlar diğerlerinden daha az ilgi çekmektedir.

Ticaret Bölümü forumunun herkese açık bir pazar olduğu ve satıcının sattığı ürünün fiyatını kendince belirleyeceği unutulmamalıdır.

İlan vermek istediğiniz bölümde araçlar için hazırlanmış örnek ilan şablonuna lütfen uyunuz bu şablon dışındaki ilanların forumlardan silinmesi olasıdır.

Ticaret Bölümü forumunda verdiğiniz telefon numarası, adres ve e-posta adresi tüm MF üyeleri ve misafir kullanıcılar tarafından görüntülenecektir. Lütfen ilanınızı verirken bu durumu göz önünde bulundurunuz.

Yanıltıcı ilanlar yöneticiler tarafindan silinecektir.

Ticaret Bölümü forumlarına aynı ilanın mükerrer olarak eklenmesi yasaktır.

Ticaret Bölümü forumalarına vermiş olduğunuz ilan sonuca ulaşmış ise bun uyöneticilere bildiriniz.

MF forumları kapsamında verilen ilanların içeriğinden ve kullanıcılar arası yapılacak alım-satımlardan site yöneticileri sorumlu değildir. İlan sahipleri ile alıcı kullanıcılar arasında oluşacak olumsuz durumlarda talep olması dahilinde eldeki bilgiler ilgili makamlarla paylaşılacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

  • Bize katılmak ister misin?

    Seni de aramızda görmek isteriz!

×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu siteyi kullanarak, Kullanım Şartlarını kabul edersiniz.