Jump to content
  • 0

lütfen fikir verin 2008 dizel otomatik meganım var satmam lazım

Misafir Mustafa bey
 Share

Soru

• Misafir
Misafir Mustafa bey

Arkadaşlar ben bu işi anlayamadım lütfen fikir verin 2008 dizel otomatik meganım var gecen hafta ihtiyacım oldu acil aracımı satmak istedim fiyatı uygun yazdım hatta fiyatı da söyleyim 32750 yazdım 2 binden fazla kişi bakmış ama bir kişi bile aramadı piyasaya hem buradan hem ilan sitelerinden bakıyorum benimkinden daha kötü şartlarda arabalara 34500 civarı yazmışlar piyasa böyleyken benim aracım 32 binlerde yazmama rağmen nasıl satılmadı ya da arayan olmadı anlamadım ben de mi bir sıkıntı var yoksa bu piyasalar nasıl anlayamadım ben şimdi ihtiyacımı başka bir şekilde hallettim ama aracımı Yine satmak durumundayım aciliyeti kalmadığı için fiyatı piyasada yazılanların seviyesine çıkardım yine arayan soran yok yani bu piyasaların hangisi doğru ben anlamadım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu soruya 2 cevap geldi

Önerilen İletiler

• 0

Internet piyasasi sapik dolu. Adam sahine 18 bin yazip bosuna 14 verdiler bosaltmaya kiyamadim diyo. E onun sahini 18 bin olunca senin meganenin 50 de eder hocam :) pazara cikarmak en mantiklisi dicem ama iki haftada bir filan gidiyorum pazara oyle cok el sıkışan gormedim. Makul fiyatla makul alici bulabilmek zor artik. Ama yinede en guzeli pazar galiba. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 0
  • Misafir

Hocam keyifli forumlar. Ben artık sietelerin ilan sayfaların da ki kişi sayflarına inanmıyorum. Geçen gün site ismi belirtmiycem ama bir ilan koydum 20.000 kişi bakmış ancak ne arayan var ne soran var o kadar kişi içerisinden bir kişi bile mi aramaz? aramıyor işte. Bence onlar şişirme sayı. Kullanıcı çekmek için böyle bir yöntem uyguluyorlar. Siz de fazla inanmayın derim. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturmalı veya giriş yapmalısın.

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu siteyi kullanarak, Kullanım Şartlarını kabul edersiniz.