Jump to content

Bmw 5.20 (2015) İnceleme

CenGo
 Share

Önerilen İletiler

• Üye

Geniş iç hacmi, sürücü odaklı kokpit, mükemmel tasarım ile Bmw 5.20 serisi, tam olarak araba tutkunları için biçilmiş kaftan olarak karşımıza çıkmaktadır.

BMW dünyanın en çok tercih edilen araçlarından olması ve güçlü motoru, sıra dışı harika tasarımı ile sahiplerine inanılmaz anlar yaşatan ideal bir araçtır.

Bmw 5.20 2015 İncelemelerimiz

2015 Bmw 5.20 serisinin, özellikle iç tasarımında ki özellikleri ile sanki araç her kişi için özel olarak üretilmiş hissi vermektedir. Mükemmeli bir kokpite sahip olan aracın, tüm kontrollerini sürücüye sunması ve sürücünün bütün kontrolleri takip edebilmesi Bmw 5.20 ile mümkün olmaktadır.

Klasmanın en iyi aracı olan 2015 Bmw 5.20 ile segmentinin zirvesine tekrar oturan araç, kullanıcılarını memnun etmesinden dolayı, herkesin tutkularını karşılamaktadır. Bmw yeni modelinde sportif izlenimlerinin dışında ciddi anlamda iyileştirilen konfor yüzdesi bir hayli artmış durumda.

Ciddi anlamda konfor düzeyinde iyileştirmelere uğrayan 5 kasası satış rakamları ile sınıfında lider konumda. Yeni geliştirilen motor teknolojisi sayesinde Bmw 5.20i düşük vergi ve türkiye düşük fiyat ile girmesi kullanıcısını bir hayli sevindirmişe benziyor.

Geniş iç hacmi ile rakiplerinin bir adım daha ilerisinde olan bu araç ciddi anlamda artıları ile herkesi kendine hayran bırakıyor.

Sınıfında rakibi olan Audi A6, Mercedes e250, Volvo S80 gibi araçlardan bana göre bir adım önünde olan Bmw yetişmek rakipleri için zor olsa gerek. Rakiplerinin iç hacim, performans ve fiyat hususunda daha çok çalışmaları gerekiyor.

2015 Bmw 5.20 Kullanıcı Yorumları

Alıntı

Ahmet Y.
Şirket sahibi olduğum için, benim aracımın hem konforunun iyi olması ve hemde uzun iş seyahatlerinde beni tatmin ederek, rahat bir seyahati bana sunması çok önemliydi. Makam aracı olarak satın almış olduğum 2015 Bmw 5.20 D aracım ile şu ana kadar yaklaşık 16.000 km’lik yol yapmama rağmen, hiç bir şekilde beni rahatsız etmemiş ve yormamış olması nedeni ile keyifle yolculuklarımı yapabiliyorum.

Alıntı

Serhat T.
Yeni bir araba almaya karar verdiğimiz dönemde, bir çok araç üzerine otomobil incelemelerim yaptıktan sonra, tercihlerimizi Bmw 5.20i 2015 modelinden yana kullanmıştık. Hem işe giderken kullanacak ve hemde aile aracı olarak kullanacağımız aracı, artık eşimin daha fazla kullanmasından dolayı, şuan anlıyorum ki, bizim için en iyi araç Bmw 5.20i oldu ve biz aracı uzun yıllar daha kullanmaya devam edeceğiz.

Alıntı

Kamil S.
Açıkçası Bmw 5.20 ile ilgili çok fazla yorum yapmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Çünkü aracı kullanmayan ve kaliteyi hissetmeyen hiç, ne kadar anlatsak’da boş olacaktır. Bu nedenle ömrünüzde bir kere bile olsa, kesinlikle BMW direksiyonuna geçmelisiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Üye

BMW 5.20 serisi için 2015 yılına ait incelemelerde geçen fiyat listesini de şuraya bırakalım, 5 sene sonra neler değişmiş birlikte inceleyelim.

2015 Bmw 5 Serisi Fiyat Listesi

BMW 5 Serisi Modeli  CC  BG  Fiyatı
BMW 520i Sedan 1.592 170 170.500
BMW 520d Sedan 1.995 190 245.000
BMW 525d xDrive Sedan 1.995 218 268.800
BMW 535d xDrive Sedan 2.993 313 392.200
BMW M550d xDrive Sedan 2.993 381 536.500
BMW 525d xDrive Touring 1.995 218 267.600
BMW 520d Gran Turismo 1.995 184 312.400
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturmalı veya giriş yapmalısın.

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

• Bize katılmak ister misin?

Seni de aramızda görmek isteriz!

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu siteyi kullanarak, Kullanım Şartlarını kabul edersiniz.