Jump to content

CenGo
 Share

Önerilen İletiler

• Üye

Hiç kuşkusuz dünyanın en çok satılan, en çok tercih edilen ve en çok beğenilen araçları arasında yer alan BMW, özellikle 3 seri kasaları ile çok fazla tercih edilmektedir. Çünkü Bmw 3.20 D daha ufak olması ve daha seri olması nedeni ile daha az yakıt tüketiyor olmasından dolayı, oldukça etkili bir araç olmakta ve neredeyse 100 Km’de 5 Litre benzin tüketimi sayesinde, en az tüketim yapan araç olarak karşımıza çıkmaktadır.

2015 BMW 3.20 D İnceleme

Bmw 3.20 D 2015 model araçlarında, dış görünümde ki etkisini, iç kısmında çok daha iyi bir şekilde yaşamanız mümkün olacaktır. Kaliteli iç tasarım malzemeleri, özellikle ön kokpiti çok iyi olmakta ve tam anlamı ile kullanıcılarına hitap etmektedir. Gösterge panelinin sürücüye doğru açılıyor olması nedeni ile çok daha kullanışlı bir araç olan 2015 Bmw 3.20 D, şimdiden kullanıcılarından tam not alarak, en çok tercih edilen araçlar arasında yerini almış durumda.

BMW 3.20 D Kullanıcı Yorumları

Alıntı

Süleyman C.
Bu yıl araç alma sürecinde hangi marka ve modeli almam gerektiği konusunda bir çok inceleme ve test sürüşü yaptıktan sonra, tercihlerimi Bmw 3.20 D 2015 modelinden yana kullandım. Önce ki yıllarda da Bmw kullanmıştım ama, şuan kendime kızıyorum. Çünkü bu kadar yıldır neden böyle bir araçtan mahrum kaldığımı anlamadığım için, şuan sürekli olarak aracı kullanıyor ve her geçen gün aracımı daha çok seviyorum.

Alıntı

Mesut P.
2011 yılından beri Bmw 3.20 kullanıyorum ve hayatımın aracı olmasından dolayı, yeni modeli çıkar çıkmaz bende satın aldım. Açıkça söylemek gerekirse eğer, 2015 Bmw 3.20 D modelini herkesin kesinlikle kullanması gerekiyor. Ben hayatımda böyle bir araç ve böyle keyifli bir sürüş henüz hiç görmedim ve şu ana kadar etrafımda ki herkesi aracıma aşık ettiğimi söyleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Üye

2015 modellerinin fiyatlarını burada gözlerimiz yaşlı izleyelim diye ekliyorum.

BMW Model Şanzıman CC Fiyatı
BMW 316i Sedan Otomatik 1.598 123.061
320i ED Sedan Otomatik 1.598 132.779
 328i Sedan Otomatik 1.997 177.682
320d Sedan Otomatik 1.995 184.079
320d xDrive Sedan Otomatik 1.995 179.303
320d Gran Turismo Otomatik 1.995 182.487
320d xDrive GranTurismo Otomatik 1.995 193.757
316i Touring Otomatik 1.598 132.779
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturmalı veya giriş yapmalısın.

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

• Bize katılmak ister misin?

Seni de aramızda görmek isteriz!

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu siteyi kullanarak, Kullanım Şartlarını kabul edersiniz.