Jump to content

Rolls-Royce Wraith görücüye çıktı

Yönetici
 Share

Önerilen İletiler

• Ev Sahibi

Rolls-Royce’un uzun zamandır merak edilen Wraith Coupe modeli görücüye çıktı.

Bir süredir tanıtım videoları yayınlanan ve 2013 yılının en çok merak edilen otomobillerinden biri olan Rolls-Royce Wraith, Cenevre Otomobil Fuarı öncesi ortaya çıktı. Sportif bir araç olarak dizayn edilen Wraith Coupe, 624 beygir gücünde 6.6 litre çift turbo V12 motor ile gelirken bu değerler onu Rolls-Royce ailesinin en güçlü üyesi yapıyor.

Aracı spor kullanım için geliştiren mühendisler yeni süspansiyon sistemi ilave ederek yüksek hızlarda kontrol edilebilirliği maksimum seviyeye çıkarmışlar. Sekiz ileri otomatik şanzımanla gelen araçta uydu destekli iletim sistemi yer alıyor. Bu sistem sayesinde haritadan yol bilgisini okuyan sistem sürücünün yaklaştığı kavşak, otoyol ve dönüşlerde uygun vitesi seçerek sürücüye yardım ediyor.

Aracın iç kısmında ahşap ve deri kombinasyonu ağırlıkta yer alıyor. Yüksek kalitede el işçiliği ve malzeme ile üretilen aracın ön konsolunda basit ve düzenli bir yapı var. Ayrıca sesli komut özelliği eklenen bir bilgi ekranı da bulunuyor.

Yıl sonuna doğru satışa çıkması planlanan Rolls-Royce Wraith’in tahmini satış fiyatı ise 245 bin Euro civarında olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturmalı veya giriş yapmalısın.

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

• Bize katılmak ister misin?

Seni de aramızda görmek isteriz!

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu siteyi kullanarak, Kullanım Şartlarını kabul edersiniz.