Jump to content

Hamza S.

Üye
 • İçerik sayısı

  9
 • Katılım

 • Son ziyaret

1 Takipçi

Kişisel bilgiler

 • Araç Bilgileriniz
  VW Jetta 1.6 TDI 2010

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Hamza S.

  Çizik giderici ya da pasta cila işlemi

  Elimde bir akışkan jel kıvamında çizik gidericiyi aracımın farlarını silerken bulduğumda verilen tavsiyelerin ne kadar anlamsız olduğu anlamıştım. Ancak bazı ürünler boyayı inceltip yayarak çizik giderebiliyor, kullanışlı olabildiği kadar rezil edebilecek ürünler çizik giderici arkadaşlar. Dikkat etmek lazım. Kaş yaparken gözü oymayalım.
 2. Hamza S.

  Telefon Tutucu Genel Bakış

  Manyetik olduğu için galiba sorun yaratabilir, internette bir çok yorum gördüm sonra vazgeçtim. Var mı uzun süre deneyen aramızda?
 3. Hamza S.

  Pasta ve Cila

  İnternette bir çok platformda zilyon tane yöntem var, hangisi sağlıklı olan veya şöyle sorayım sanayi ustasının yaptığı özel hamle nedir? yani işin trik noktası neresi? Her eline 3 gram macun alan pasta cila diye süngerle geziyor sanayide. Biz neden yapamıyoruz?
 4. Merhaba arkadaşlar, 2010 model 1.6 TDI gümüş gri aracım için koltuk kılıf seti arıyorum, mümkünse buruşma, yıpranmış görüntü veya deri gibi yapışkan bir suni malzemeden olmasın. Bir tane ufaklık var, araçta rahat edelim yaz kış istiyorum. Var mı tavsiyesi olan?

Hakkımızda

OtomotivTurkiye.com olarak tüm üyelerimizin keyifle kendilerini ifade edebileceği temiz, verimli ve saygılı bir platform olarak faaliyetlerine yılmadan devam etmeye çalışan masum bir projedir.

Lütfen art niyetinizi forumdan uzak tutunuz. Bize iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu siteyi kullanarak, Kullanım Şartlarını kabul edersiniz.