Jump to content

Hyundai ix35 mi yoksa Kia Sportage mi?

Konuyu değerlendir

Misafir Güven
 Share

Önerilen İletiler

• Misafir

Arkadaşlar merhaba, ix35 ve Sportage kullanıcıları olarak size danışmak istiyorum. 75.000'e kadar bütçem var, ix35 ve Sportage arasında kaldım. Sportage 2013 GSL plus denedim ve gerçekten keyif aldım ve ix35 çok yakın zamanda 2015 1.6GDI kullandım konfor, genişlik ve tutuş çok hoşuma gitti. Aileme ve bana uygun olarak düşündüğüm bir araç. Ancak her iki araç için de turbosuz olduğu için bir bayılma, hantallık hissediliyor; en azından turbo olsa keşke dedirtiyor. Konuyla ilgili deneyimlerim yazılım işinin verimsiz ve tehlikeli olduğu ve deneyenlerin memnun kalmadığının yanı sıra (canı yanan arkadaşım var) aynı zamanda bende orjinal yazılımın bozulmasına karşıyım. Peki sizce Pedal Commander türevi bir uygulama yaptırsam ve bu ix35 ya da Sportage aracı alsam, içim rahat, gönlüm ferah ve keyifli bir sürüşe kavuşur muyum? Teşekkür ediyorum!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Ev Sahibi

İki araç da segment üstü ve yakıt konusunda bonkör güzelliklerdir. Turbosuz bir araç yerine biraz daha bütçenizi zorlayıp bir tık daha üstüne niyetlenseniz diye tavsiye versem, çok mu ukala bir yorum olur bilemiyorum. Ancak turbo yeni nesil araçların vazgeçilmezi ve güncel bir teknoloji olarak olmazsa olmazıdır düşüncesindeyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturmalı veya giriş yapmalısın.

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

• Bize katılmak ister misin?

Seni de aramızda görmek isteriz!

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu siteyi kullanarak, Kullanım Şartlarını kabul edersiniz.