Jump to content

Önerilen İletiler

Herkese iyi forumlar. Aracımın kalkış hızından, hantallığından, rampalar da yığılmalardan artık bunalmıştım, özellikle rampalar da 3'ten 2'ye atmak benim için zulüm oluyordu resmen. Bir çok platformda adınız duyduğum pedal commanderı keşfettim. Özellikle rampalar da başıma sıkça gelen 3'ten 2'ye atma problemim ortadan kalktı. Trafik'te kalkış sürem 2-3 saniye kazandırdı bana. Özellikle sport+ modunu açtığım zaman resmen koltuğa yapışıyorum. Yakıt tüketimin de bir değişiklik olmadı sürekli kontrol ediyorum gaz pedalıma hafif bir dokunuş yetiyor zaten bu sayede aracımı da yormuyorum. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu cihaz hakkında endişelerim var, araştırmalarıma devam ediyorum. Her ne kadar dosthane bir ortamda reklam kokan hareketler olsa da yazdıklarınız; ben ciddi ciddi tüm cihazları araştırıyorum.

İşlevsellik olarak 3 cihaz birbirine çok benziyor, biri ben Alman ürünüyüm diye bağırıyor ama güvensizlik hat safhada, bir diğerinin menşei belli değil, diğeri ise piyasadan silinmek üzere gibi görünüyor. Bakalım. Olmadı talep ederim 7-14 gün gibi deneme süreleri var hepsinin. Dener dener gönderiririm. Belki tanıtım videosu da yaparım her birine. Kim bilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...
  • Misafir
Misafir Cengizhan Tuneli

Bir moderatörün yaklaşımının şüpheci olması oldukça mutluluk verici ama güzel cihaz demesi biraz garip. Detaylı bir ürün incelemesi veya teknik inceleme şeklinde açıklama ekleyebilirseniz Modifiye Forum sitesi için şahane olabilir!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Ev Sahibi
Misafir Cengizhan Tuneli, 09.01.2020 - 00:00 yazdı:

Bir moderatörün yaklaşımının şüpheci olması oldukça mutluluk verici ama güzel cihaz demesi biraz garip. Detaylı bir ürün incelemesi veya teknik inceleme şeklinde açıklama ekleyebilirseniz Modifiye Forum sitesi için şahane olabilir!

Yönetim ekibi olarak ürünlerin ticari anlaşmaları olmadığı sürece çok fazla irdelemek, övmek veya zarar verici yorumlara girmek istemiyoruz. İlerleyen zamanlarda firmalardan gelen taleplere göre ürün incelemelerine başlayacağız, Otomotiv Türkiye ekibi olarak Youtube üzerinden bizleri takip edebileceksiniz ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Misafir
Misafir Tunahan

Pedal Commander ürünü için kısa süreli bir deneyim aktarmak istiyorum.

Opel Astra grubunda baya konuşuluyordu ürün, herkes ara sıra soruyor reklam yapıyor vs. 1.6 turbosuz aracımda denedim bayiden alıp.

Eşim sevmedi tehlikeli buldu iade etmek istedim, bayi firmaya yönlendirdi iade almak istemedi büyük ihtimalle. 

Firma ise bizimle alakası yok, bayi yapcak işlemi diye geri yönlendirdi. Sonuç, mahalle esnafı ile tatsız bir deneyim yaşadım. Durumu merkez firmaya aktarmaya çalışınca Ali beydi sanırım müdüre yönlendirdi telefondaki arkadaş, baya azarlar şekilde konuşmaya başladı. Hani eşimin ürünü sevmemesi bir bahane gibi davranıp terslediğini bariz bir şekilde hissettim.

Hâlbuki koşulsuz iade ile ilgili 7 gün diye bağır çağır her yerde reklam yapıyor firma. 

Evet sonuçta alıyor arkadaşlar, ama baya sanayi esnafı gibi yokuş yapıyorlar. Sinirleriniz sağlam ise siz de deneyin; ama sözlere kulak asmayın, iade etmek istediğinizde diretin, geri almak zorundalar.

Saygılar ve sevgilerle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Ev Sahibi
Misafir Tunahan, 40 dakika önce yazdı:

Pedal Commander ürünü için kısa süreli bir deneyim aktarmak istiyorum.

Opel Astra grubunda baya konuşuluyordu ürün, herkes ara sıra soruyor reklam yapıyor vs. 1.6 turbosuz aracımda denedim bayiden alıp.

Eşim sevmedi tehlikeli buldu iade etmek istedim, bayi firmaya yönlendirdi iade almak istemedi büyük ihtimalle. 

Firma ise bizimle alakası yok, bayi yapcak işlemi diye geri yönlendirdi. Sonuç, mahalle esnafı ile tatsız bir deneyim yaşadım. Durumu merkez firmaya aktarmaya çalışınca Ali beydi sanırım müdüre yönlendirdi telefondaki arkadaş, baya azarlar şekilde konuşmaya başladı. Hani eşimin ürünü sevmemesi bir bahane gibi davranıp terslediğini bariz bir şekilde hissettim.

Hâlbuki koşulsuz iade ile ilgili 7 gün diye bağır çağır her yerde reklam yapıyor firma. 

Evet sonuçta alıyor arkadaşlar, ama baya sanayi esnafı gibi yokuş yapıyorlar. Sinirleriniz sağlam ise siz de deneyin; ama sözlere kulak asmayın, iade etmek istediğinizde diretin, geri almak zorundalar.

Saygılar ve sevgilerle.

Konuyla alakalı olarak henüz bir firma yetkilisi aramızda değil, ancak elbet görüp bilgi almak isteyeceklerdir.

Lütfen iletişim kurduğunuz bayi ve yetkili firmadaki kişi isimlerini tarihleriyle beraber netleştirirseniz ilgili firma buraya dönüş yaptığında teyit amaçlı olarak bilgi sunmuş olalım. Yoksa sıradan bir karalama faaliyeti olarak değerlendirilebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • Misafir
Misafir Serhan Güngör

Pek işe yaramıyor. Gerçekten tek yaptığı gaz pedalındaki zamanlamayı ileri geri almak veya şiddetini arttırıp kısmak.

Daha fazlasını yaparız derlerse bu sefer riske giriyor olmalılar, daha azı ise zaten fayda etmez. Tavsiye etmiyorum. Merak edip denedim Octavia aracımda, bi cacık yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 years later...

Yıl 2024 olmuş hala bu tarz merdiven altı cihazlara ümit bağlayan insanlara şaşırıyorum.

Resmen radyonun düğmesine tek tek basarak ses arttırmak yerine, tek basışta birden fazla ses arttıran bir cihaz. Hiçbir fiziksel etkisi veya katkısı mevcut değil. Arkadaş eskiden 300-400 liraya satılırdı, orjinal alman versiyonu vardı Pedalbox isminde, Racechip vardı vs. O zamanlar alman malı diye çıktı Pedal Commander, sonra türk malı dendi, menşei ve adres belli değil, ostimde merdiven altı üretimde bir ürün için sosyal medyada bir dünya markası dendi de dendi. Allah var o zamanlar sosyal medya baya iyi çalışıyordu ki kendi açıklarını görsellerle kapatabiliyorlardı.

Ama telefon konuşmalarında üretim tesisi soruyorduk yanıt yoktu, Almanya'da nerede üretiliyor diyorduk yanıt yoktu, Türkiye'de nerede üretiliyor dedik yine yanıt yoktu.. Hatta satış temsilcileri telefonu yüzüne kapatıyor, satış müdürü bile telefonda bilgi isteyince kızıp azarlıyordu :)

Şimdi ise 10.000 lira civarı bir rakamdan, aynı maliyetlerle üretilen cihazı göz göre göre araca zarar verme ihtimaline göz yumarak gariban avuntusu olarak bu fiyattan satmaya çalışmak.. Tam Türk işi. 1 metre kablo, bir anakart, 2 plastik kalıp, 2 etiket ve membran baskı, maliyet 300 lira. Yazık.

Aracınıza yazılım yaptırın, çip taktırın demiyorum bakın doğru anlamanızı isterim, işe yarar gibi yapan bir cihaza bu yatırımı yapmayın, bu hareket doğru değil maalesef.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • Ev Sahibi

Konuyla alakalı ciddi iddialarda bulunmuşsunuz gördüğüm kadarıyla, umuyoruz ki firma temsilcilerinden bir yanıt gelir. 

Teknik anlamda bilgi sahibi misiniz yoksa deneyimlediniz mi bilmiyorum ama bir temsilci arkadaşımızın ithamlarınıza yanıt vermesi keyifli olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • Misafir
Misafir iprobablyknow
Hello friend,

I have got some amazing news for you! Are you aware of notcoin? It's a new money that is going to be available soon. It works on the basis of TON - it's a super technology that makes notcoin reliable.

Notcoin is not just coin. It's a hobby in Telegram, where you can get notcoin by tapping on a coin in the chat. You can also create friends, complete challenges and climb in the tables.

Notcoin is supported by some of the best investors in the world of cryptocurrencies. It has a big community of enthusiastic users. And it has many benefits that make it stronger than other money.

Some of these benefits are:

- Minimal energy is needed for earning notcoin compared to other coins
- Easy usage through the Telegram service
- Entertaining and mutual fun that stimulates engagement

Seems great, right? Well don't waste this opportunity to be part of the notcoin revolution. All you need is to follow on this link and open your notcoin exploration today!

Invitation: https://t.me/notcoin_bot?start=r_4_15620150

Thanks for your time!
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Misafir
Misafir Jamesglita
Men dating men sample love, connection, and the dream of relationships in their own unique way.
https://gay0day.com/search/squirt.org/
In a life that embraces diverseness and inclusivity, same-sex relationships have ground their place. Men who date men sail the joys and challenges of edifice expressive connections based on authenticity and complementary understanding. They revel love while overcoming societal expectations, stereotypes, and discrimination.
https://xlilith.com/search/xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx-video-hd/
Communication and heartfelt intimacy disport oneself a essential role in their relationships, fostering reliability and deepening their bond. As institute progresses towards equality, it is significant to acknowledge and regard the care shared between men dating men, embracing their together experiences and contributions to the tapestry of anthropoid connections.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu siteyi kullanarak, Kullanım Şartlarını kabul edersiniz.