Jump to content

Dacia Sandero Stepway İnceleme

Yönetici
 Share

Önerilen İletiler

• Ev Sahibi

Dacia Sandero modelinin iğneden ipliğe sizler için inceledik. Sandero yakıt tüketimi, kullanıcı yorumları, teknik özellikleri ve fiyat listesi gibi bir çok detaya yer verdik.

Fiyat ve performansı ile Dacia Sandero, aileler için biçilmiş kaftan olmaktadır. Geniş iç hacmi, güçlü motoru, ekonomik yakıt tüketimi ve süspansiyonu ile sizlere en iyi şekilde keyifli bir sürüş zevki sunmaktadır. Aracı incelediğimiz zaman görebiliyoruz ki, bir çok kişinin doğru bir tercih yapması kesinlikle yanlış olmamaktadır. Bunun yanında inceleme, teknik özellikle ve kullanıcı yorumları ile sizlere aracın bilgilerini sunmaktayız.

Dacia Sandero 2015 İncelemelerimiz

Aileler için özellikle geniş bir araç tercih etmek çok önemli olmasından dolayı, Dacia Sandero tam olarak bu imkanları ailelere vermekte olup, HB segmentinde ki oldukça geniş hacimli bir araç olmaktadır. Ayrıca jeep görünümü sayesinde, gençleri de cezbeden Sandero, sürekli olarak yollarda karşılamış olduğumuz araçlardan olmaktadır.

2015 Dacia Sandero Teknik Özellikleri

Yakıt tüketimi ve bol yedek parçası ile satın alanları mutlu eden 2015 Dacia Sandero, özellikle Stepway ve Ambiance donanımları ile kullanıcıları oldukça mutlu eden ideal bir araç olmaktadır. Yedek parçasının da uygun fiyatlara olması ve motorunun ise Renault tarafından üretiliyor olmasından dolayı, yabancı olmadığımız bu araçların 1.2 ve 1.5 motor seçimi ile her kullanıma özel motoru bulunmaktadır

TEMEL ÖZELLİKLER

Model Yılı: 2015
Araç Türü: Binek
Segment: B
Gövde Tipi: SUV
Yakıt Tipi: Dizel
Seri: Sandero
Donanım Paketi: Stepway
Motorlu Taşıt Vergisi: 997 tl/yıl
Ait Olduğu Ülke: Romanya – Fransa

MOTOR

Silindir Hacmi: 1461 cc
Silindir Adedi: 4
Yakıt Püskürtme: Common Rail Direkt Enjeksiyon
Besleme Tipi: Turbo

PERFORMANS

Beygir Gücü (Toplam):90 hp
Azami Tork (Toplam):220 nm
Azami Devir:3750 d/d
Azami Hız:173 km/s
0-100 Km Hızlanma:12.1 saniye

ŞANZIMAN & ÇEKİŞ SİSTEMİ

Vites Türü: Manuel
Vites Adedi: 5 ileri
Çekiş: Önden Çekişli
Çekiş Kontrol Sistemi: Var
Çekiş Kontrol Özellikleri: ASR (Patinaj Önleme Sistemi)

YAKIT TÜKETİMİ & EMİSYON

Yakıt Kapasitesi: 50 lt.
Şehir İçi Tüketim: 4.6 lt/100 km
Şehir Dışı Tüketim: 3.7 lt/100 km
Karma Tüketim: 4.0 lt/100 km
Karma CO2 Salınımı: 105 g/km
LPG: Yok

Dacia Sandero 2015 Kullanıcı Yorumları

Alıntı

Turgay A.
Yeni bir araba alacağımız sıra, özellikle yakın arkadaşlarımın birinin de kullanmış olduğu Dacia Sandero, her zaman hoşuma gitmişti. Tabi ki eşimle araç alma konusunda görüşmemiz üzerine Dacia Sandero Stepway almaya karar verdik. Arabayı alalı henüz 8 ay olmasına rağmen, eşim aracı çok rahat bir şekilde kullanıyor ve en önemlisi yakıt olarak bizleri çok iyi bir şekilde cezbediyor.

Alıntı

Özcan Ş.
Tam iki yıldır bana eşlik eden ve ailemizin aracı olan Dacia Sandero, benim için, eşim için ve çocuklarımız için mükemmel bir araç. Özellikle bizim gibi orta düzey aileler için ideal olan ve şuana kadar hiç bir sorun ile karşılamadığım gibi, ayrıca yakıt konusunda da bizi mutlu eden Sandero ile uzun yıllar yaşamaya devam edeceğiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Ev Sahibi

2015 yılına ait farklı Dacia Sandero paket ve motor tiplerinin fiyatlarını da ekliyorum.

Model 2015 Dacia Sandero Fiyatı
Yeni Sandero Ambiance 1.2 16V 75 bg 35.950 TL
Yeni Sandero Ambiance 1.2 16V LPG 75 bg 3 38.750 TL
Yeni Sandero Ambiance 1.5 dCi 75 bg 42.300 TL
Yeni Sandero Stepway Turbo 90 bg  39.350 TL
Yeni Sandero Stepway 1.5 dCi 90 bg  43.500 TL
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturmalı veya giriş yapmalısın.

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

• Bize katılmak ister misin?

Seni de aramızda görmek isteriz!

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu siteyi kullanarak, Kullanım Şartlarını kabul edersiniz.