Jump to content
  • 0

Modifiye

Mahmut
 Share

Soru

Bu soruya 5 cevap geldi

Önerilen İletiler

• 0
  • Üye
Mahmut, 12 saat önce yazdı:

Renault megane 4 2016 model aracımı bu yaz modifiye ettirmek istiyorum . Yardım ve tavsiye istiyorum .

Nedir net model ve motor bilgisi?

Modifiye konusunda ise tercihiniz ne yönde olacak, motor ve performans modifiye mi yoksa fiziksel ve görsel müdahale mi yapmak istiyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 0
  • Ev Sahibi
Mahmut, 23.03.2020 - 11:51 yazdı:

Renault megane 4 2016 model aracımı bu yaz modifiye ettirmek istiyorum . Yardım ve tavsiye istiyorum .

En azından aracınızın motor ve yakıt tipini bizlerle paylaşırsanız performans yönünden tavsiyeler sunabiliriz Mahmut bey, görsel modifiye değerlendirme amacıyla ise güncel bir fotoğraf paylaşmanız yeterlidir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 0

Ben sadece görsel modifiye istiyorum . Çünkü arabamın gücü benim için yeterli . 2016 model megane 4 . Ben sadece gövdeyi düşürmek tanponları da birazcık yere yakın yapmak istiyorum . Ve amartisörleri de havalı amartisörle değiştirmek istiyorum . Gerektiğinde aşagı yukarı kaldırıp indirebilmek için . 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 0

1.5 motor . Megane 4 sanırım icon herhalde modeli . 130 beygir . Ben süspansiyon yaylarını değiştirmek istiyorum . Biraz daha yere yakın olsun istiyorum . Benim original fabrika çıkışlar eski di bende yenisini takmışken kısa olanlarını set halinde değiştirmek istiyorum ön ve arka hepsini . 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturmalı veya giriş yapmalısın.

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

• Bize katılmak ister misin?

Seni de aramızda görmek isteriz!

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu siteyi kullanarak, Kullanım Şartlarını kabul edersiniz.